Центральний ринок Золотоноші частково відновив свою роботу [ФОТО]

Середа 13 травня для багатьох золотоніських підприємців стала відліком нового етапу роботи після тривалого надокучливого карантину. Мова йде про міський комунальний ринок Золотоноші. На відновлення його роботи чекали з нетерпінням понад п’ятсот продавців та тисячі покупців. Відкриття розпочали поетапно, дозволили торгувати поки що м’ясному та продовольчим рядам. Про це розповідає видання Золотоноша.City.

– Як і планували, 13 травня на ринку почали діяти м’ясний та продовольчі ряди. Підприємці, які хотіли і готові працювати, вийшли торгувати. З вулиці Обухова ворота зачинені, а від Торгового центру вхід відкритий. На вході стоїть охоронник, який перевіряє температуру у покупців. Він контролює і їхню кількість, яка є обмеженою у зв’язку з карантинними вимогами. Ті, кого перевірили і кому дали дозвіл, працюють, але не всі. Інші визначилися, що вийдуть у понеділок, 18 травня. Покупці теж є, хоча небагато. На ринку постійно знаходяться два представники місцевого управління Держпродспоживслужби, які контролюють дотримання санітарно-епідеміологічних норм, а два фахівці з лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи перевіряють якість товару, – пояснив директор КП «Золотоніський міський ринок» Тарас Супрун.

Решта підприємців також сподіваються вийти на роботу. Але це буде тоді, коли уряд прийме рішення про другий етап послаблення карантину, за яким логічно послідує і рішення комісії ТЕБ та НС при Золотоніському міськвиконкомі.