“Попри пом’якшення карантин триває”, – очільниця управління економіки про дотримання норм

З 11 травня в Україні пом’якшені карантинні заходи, але у результаті спостережень за роботою закладів, зроблено висновок, що не всі зрозуміли суть подібних послаблень. Із такими словами звернулася до підприємців начальник управління економіки Вікторія Остроглазова на офіційному сайті міської ради. 

Разом зі зверненням вона оприлюднила постанови головного державного санітарного лікаря МОЗ України, котрі чітко прописують, як в карантинному режимі мають працювати заклади. Зокрема, мова йде про агропродовольчі ринки, офісні приміщення, торгівлю продовольчими і промисловими товарами в окремих магазинах, літні майданчики закладів громадського харчування, стоматологічні кабінети, перукарні та салони краси.

– Хочу ще раз нагадати, що карантин у Золотоноші, як і в інших містах України, триває! Зверніть увагу, дотримуйтеся норм, не наражайте на хворобу себе, близьких вам людей та відвідувачів, – наголосила посадовиця.

Із оригіналами документів можна ознайомитись за посиланням – http://zolo.gov.ua/popry-pom-yakshennya-karanty-n-try-vaye-nagaduvannya-dlya-pidpry-yemtsiv/ 

Читайте також: Як відреагували золотонісці на послаблення карантину?