Через ремонт на об’їздній трасі, увесь автомобільний трафік направлять через Золотоношу

Із 15 травня розпочнуться роботи з реконструкції шляхопроводу на автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 117+180. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Черкаській області. Мова йде про міст над залізничними коліями на кільцевій дорозі. Дата початку поки що орієнтовна, проте на період виконання робіт рух для усіх видів транспорту там буде закрито. Здійснюватиметься протягом цього часу він через Золотоношу.

Фахівці міського управління житлово-комунального господарства на вказаний період очікують значного збільшення автомобільного трафіку в місті. Наразі комунальники розробляють схеми руху для транзитного транспорту. В першу чергу це стосується великовагових автомобілів. 

– У зв’язку з ремонтом об’їзної золотоніські дороги очікуємо значне навантаження. Адже весь рух з траси буде направлено через вулиці нашого міста. Готуємося до чималих проблем з трафіком! Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними, – звернувся до містян очільник УЖКГ Олександр Флоренко.

Про початок робіт та схеми руху проінформують додатково.

Читайте також: Ремонт вулиці Обухова, озеленення, відновлення роботи фонтанів: тижневий комунальний дайджест [ФОТО]