Як відреагували золотонісці на послаблення карантину?

Скупчення автомобілів на вулицях Золотоноші, багато людей перебувають у громадських місцях без масок. Таку картину журналісти видання Золотоноша.City побачили у центрі міста 12 травня, на другий день послаблення карантину в Україні. Склалося враження, що ніби й не було 2 місяців карантинних обмежень, ніби десь зник цей небезпечний коронавірус. Запрацювали магазини, перукарні та салони краси. Місто знову зажило майже повноцінним життям.

Вразило, як переважна більшість людей нехтує правилами: ходить без масок і групами. Зрозуміло, що їм набридло сидіти вдома й бракує спілкування, але слід пам’ятати, що послаблення обмежувальних заходів не скасовує дотримання санітарних правил задля убезпечення від інфікування COVID-19. Усі кинулися щось купувати. Чи не найбільше роботи нині у працівників салонів краси. У Золотоноші вони почали працювати в посиленому режимі, бо, окрім запису до майстра, помітними були і живі черги біля перукарень.

Чого не скажеш про магазини одягу та взуття. Біля них черг майже немає. Приємно було бачити, що у магазинах дотримуються заходів захисту, є антисептики та контролюють кількість покупців. Самі продавці також працюють в індивідуальних засобах захисту.