Із міських клумб з початку весни викрали вже 300 квіток

Із приходом весни і настанням сприятливих погодних умов працівники виробничого управління комунального господарства проводять роботи із озеленення міста. Але нерідко ці зусилля сходять нанівець. Дехто із золотонісців взявся «допомогти» комунальникам і вирішив «докласти рук» до благоустрою міста, зокрема облаштування міських клумб. Про деталі події інформує офіційний сайт міської ради.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства, навідавшись до нещодавно висаджених квіткових композицій, комунальники побачили, як містяни оцінили їхню кропітку роботу – з деяких клумб зникли квіти, котрі кілька днів тому висадили у відкритий ґрунт спеціалісти із озеленення.

За вихідні лише біля пам’ятного знаку “Танк”, що біля супермаркету “АТБ”, із п’ятидесяти саджанців з корінням було вирвано близько двадцяти квіток. Загалом, від початку зміни квіткових композицій на вулицях міста було викрадено близько трьохсот квіток.

Тим часом комунальники закликають усіх небайдужих мешканців міста не залишатися осторонь та надавати інформацію про осіб, котрі чинять подібні злочини.