У міській раді вважають за доцільне відновити роботу дитячих садочків влітку

Протягом останніх років дитячі установи Золотоноші, як і багатьох інших міст, мали місячну літню перерву для проведення ремонтів. Ці тимчасові канікули створювали масу проблем для батьків і «юних» працюючих бабусь-дідусів. Куди подіти дитину? – переймалася не одна золотоніська родина.

Під час карантину через коронавірус ця проблема виросла у квадраті. Батьки дошкільнят вже використали свої річні відпустки, поставивши в пріоритеті здоров’я своїх нащадків. Віднині з острахом чекають літа – що буде із садочками? Як вони працюватимуть?

6 травня масла у вогонь додав головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко. За його словами, усі навчальні заклади відновлять свою роботу лише з першого вересня.

Як повідомила сайту Золотоноша.City заступник міського голови Золотоноші з гуманітарних питань Мар’яна Ніщенко, міська рада може розпочати роботу дошкільних установ у літній період 2020.

– Маємо рекомендаційний лист Міністерства освіти і науки України, та МОЗ про те, що робота садочків поки що не відновлюється. Знаємо і розуміємо, що може статися колапс, бо батькам немає куди подіти своїх чад. Сподіваємося, що відносно садочків Міністерства переглянуть своє рішення. Тому традиційні щорічні ремонти цих установ частково розпочаті, щоб не затягувати їх в літо. Коли конкретно відчинять двері дошкільні заклади для малюків – повідомимо додатково, – зазначила посадовиця.