Ремонт вулиці Обухова, озеленення, відновлення роботи фонтанів: тижневий комунальний дайджест [ФОТО]

4-10 травня у Золотоноші під час карантину комунальники здійснювали заходи з дезінфекції тротуарів міста, місць можливого масового перебування та скупчення людей спеціальним розчином. Про це йдеться у щотижневому “Комунальному дайджесті” у спільноті УЖКГ Золотоноша.

Зокрема, за замовленням Управління житлово-комунального господарства, підрядна організація розпочала підготовчі роботи до поточного середнього ремонту вулиці Обухова. На ділянці довжиною 210 метрів (найбільш пошкоджений та аварійний відрізок – від перехрестя Неверовського та Обухова 54) шляховики повністю замінять асфальтобетонне покриття. Наразі вони працюють над заміною бордюрного каменю.

Продовжуються заходи з озеленення та прибирання території міста. Фахівці із благоустрою протягом минулого тижня висадили кілька тисяч саджанців квітів, ліквідували декілька несанкціонованих сміттєзвалищ на головній вулиці міста, косили траву на зелених зонах вулиць, парків та скверів.

Тим часом фахівці комунального підприємства “Міський водоканал” ліквідували два пориви на системі водопостачання поблизу водозабірної станції. Також вони здійснили 12 аварійно-відновлювальних робіт на системі водовідведення міста.

Крім того, минулого тижня розпочато підготовчі роботи з відновлення функціонування фонтанів на Садовому проїзді. Сьогодні ж фахівці здійснили пуско-налагоджувальні роботи.