На День пам’яті та примирення у Золотоноші відзначили учасників та інвалідів війни [ФОТО]

8 травня світ відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. В умовах карантину усі культурно-масові заходи відмінено, проте міська влада у вузькому колі все ж ушанувала пам’ять воїнів-визволителів.

Окремо відзначили й місцевих 26 учасників та 14 інвалідів війни. Усі вони отримали продуктові набори до свята. Про це інформують у прес-центрі міськвиконкому.

Міський голова Віталій Войцехівський на своїй сторінці у Facebook привітав усіх золотонісців, зазначивши, що цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.  На думку посадовця, переможний травень уособлює героїзм, силу духу, але й вічну скорботу за мільйонами приречених доль.

– День пам’яті та примирення пов’язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими, хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу. Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни. Дорогі ветерани, щиро бажаю Вам здоров’я та довгих років життя під мирним українським небом, – звернувся до золотонісців міський голова.

Сюрприз для містян підготували і працівники міського будинку культури. У своїх карантинних традиціях вони оприлюднили на Facebook “самоізолятивне” відео, заспівавши пісню “Не вбивайте синів”. Аматори сцени пригадали, що війна – це маленьке слово, в якому вміщається біль, жах, скорбота, сльози всього людства. Це – мільйони людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу.