Жителя Золотоноші оштрафували за порушення правил обсервації

У Золотоніському міськрайонному суді розглянули справу золотонісця, котрий проживає на вулиці Івана Франка. Відповідне рішення оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень. На нього накладено штраф на суму 17 тисяч гривень за те, що він порушив правила щодо карантину людей, а саме в частині самоізоляції.

Як зазначається у матеріалах справи, житель міста нещодавно повернувся додому із Грузії і при в’їзді на територію України прийняв умови і правила проходження карантину та погодився на власну самоізоляцію. Однак згодом порушив умови домашньої самоізоляції. На судове засідання обвинувачений не з’явився.

Як відомо, із 17 березня чинна нова редакція Кодексу про адміністративні правопорушення: його доповнено статтею 44-3, яка встановлює відповідальність за порушення правил карантину людей. Зміни, передбачені Законом № 530-IX: штрафи за порушення карантину, санітарних правил і рішень місцевої влади з питань боротьби з інфекційними хворобами становлять від 17 до 34 тис. грн для громадян і від 34 до 170 тис. грн – для посадових осіб.