Управління економіки розповіло підприємцям про умови послаблення карантину

Управління економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради звернулося до місцевих підприємців щодо продовження карантинних заходів. Як відомо, вони, згідно із постановою Кабміну будуть продовжені до 22 травня, але з 11 травня має відбутися часткове пом’якшення обмежень провадження діяльності. Це стосуватиметься і Золотоноші.

Згідно зі зверненням очільниці управління Вікторії Остроглазової, до таких змін суб’єкти господарювання мають підготуватися завчасно. За словами посадовиці, із 11 травня у Золотоноші будуть відкриті перукарні, салони краси, продовольчі та непродовольчі магазини, сервісні пункти, літні майданчики кафе, барів, ресторанів. Головна умова – чітке дотримання карантинних обмежень, які визначені Міністерством охорони здоров’я України.

Також управління економіки просить перевірити наявність у суб’єктів господарювання документацію щодо погодження режиму роботи з виконавчим комітетом. Відповідну заяву можна оформити у ЦНАПі, котрий тимчасово працює з понеділка до четверга – із 8:00 до 13:00. Крім того, усі торгові точки з продажу продуктів харчування, кафе, ресторани, бари, в яких є відкриті літні майданчики, мають бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів Золотоніським районним управлінням Держпродспоживслужби.

З більш детальною інформацією підприємцям можна ознайомитись на офіційному сайті міста.