“Дати можливість працювати підприємцям, але й не забувати про ризики”, – Віталій Войцехівський про пом’якшення карантину

Сьогодні під головуванням мера Золотоноші Віталія Войцехівського відбулось засідання спеціальної робочої групи. Порядок денний – продовження карантину до 22 травня. Учасники в черговий раз обговорили дії щодо недопущення розповсюдження вірусу COVID-19 у місті та анонсоване Кабміном пом’якшення деяких обмежувальних заходів.

У зустрічі взяли участь також заступники міського голови Олег Масло і Мар’яна Ніщенко, очільник Золотоніського відділу поліції Олександр Охріменко, начальник УЖКГ Олександр Флоренко, начальник управління економіки Вікторія Остроглазова, керівник районного управління Держпродспоживслужби Володимир Карпенко і начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій Олексій Луща.

За підсумками засідання міський голова дав розпорядження в найближчі два дні напрацювати план, котрий дасть можливість з 11 травня запустити роботу закладів, які є в переліку уряду. Головна умова – обов’язкове дотримання карантинних норм і правил, котрі будуть діяти в межах нашого міста. Контролюватимуть дотримання норм правоохоронні органи, представники Держпродспоживслужби та структурні підрозділи міської ради.

Головний меседж, який озвучив Віталій Войцехівський – дати можливість працювати підприємцям. Але й посадовець наголосив окремо – ніхто не має забувати, що карантин в місті триває і ризик розповсюдження COVID-19 залишається. Також  відповідальність за можливе розповсюдження вірусу несуть всі однаково – і представники влади, і містяни.

План заходів сформують, оприлюднять і проінформують підприємцям у найкоротші терміни.