Золотоніські комунальники відзвітувались про здійснені роботи протягом попереднього тижня

Згідно із рішенням виконавчого комітету Золотоніської міської ради з метою запобігання поширенню на території міста COVID-19, у період з 27 квітня до 3 травня у Золотоноші комунальники проводили обробку дезінфікуючими засобами місць загального користування, об’єктів благоустрою, дитячих майданчиків, лавок у парках, скверах та на центральній площі. Про це інформує прес-центр виконкому. 

Також, згідно із розпорядженням керівника робіт із ліквідації НС,  продовжують проводити обробку під’їздів, сходів, тамбурів у багатоповерхівках, які стоять на обслуговуванні ПП УК “Янтарь”. Санбригади місцевої служби з благоустрою за додатковими заявками дезінфікують під’їзди ОСББ та ЖБК.

УЖКГ Золотоноша на своїй сторінці у Facebook інформує про проведені роботи протягом попереднього тижня.

У місті комунальники завершили роботи із заміни та налаштування світлофорів. Встановили нові сучасні світлофори з LED-лампами, як для водіїв, так і для пішоходів.

За останній тиждень утримувачі доріг ПРаТ “ЗолотоношаРембуж” здійснили поточний ямковий ремонт вулиць Січова, Піддубного та Гончара, а також відремонтували частину тротуару біля п’ятиповерхівки по Січовій. Ліквідували ямковість та облаштували пандуси для зручності пересування людей з особливими потребами і матусь із колясками. Золотоніські шляховики продовжують ремонтувати дорожнє покриття вулиць нашого міста.

На заміну тюльпанам, котрі відцвіли, комунальники розпочали висаджувати нові квіткові композиції: монтують навісні клумби, здійснюють комплекс заходів із благоустрою та прибирання міста.