У передсвяткові та пасхальні дні магазини у центрі Золотоноші не працюватимуть

З огляду на безпеку людей комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Золотоніському міськвиконкомі на своєму засіданні ухвалила комісійне рішення: припинити роботу усіх торгових точок у центрі міста протягом чотирьох днів – з п’ятниці 17 квітня до вівторка 21 квітня. Співробітники правоохоронних органів повинні проводити роз’яснювальну роботу серед населення про тимчасовість запроваджених заходів. Видання Золотоноша.City повідомляє, що спеціалісти управління житлово-комунального господарства забезпечать максимальну санітарну обробку прилеглої території непрацюючих торгових закладів.

15 квітня власники магазинів по вул. Новоселівська були попереджені про ймовірні вимушені обмеження. Як і під час карантинних вихідних 11-12 квітня, вони з розумінням сприйняли інформацію про тимчасове закриття.

Тож, на цей період не працюватимуть: «Сімейна пекарня», ветаптека «Добродій», «Вкус Востока», «Продукти Єрмоліно», «Златокрай» ТВД Золотоніський маслоробний комбінат, «Еліка», «Табак», «Яйця», «Риба», «Тютюн», «Вацак», «Продукти», кіоск «Хліб» ТДВ «Продтовари», що розташовані за адресами вул. Новоселівська, 1А та 1В. Працівники місцевого відділу поліції посилять контроль за недопущенням здійснення торговельної діяльності протягом введених карантинних заходів павільйонів №5, №6, №7, №8, №9 на Новоселівській, 1В.

У міській раді переконані, що колапсу з наповненням Великоднього столу не буде. Оскільки у кожному мікрорайоні міста успішно працюють продуктові магазини, асортимент яких досить широкий і не поступається маркетам у центрі Золотоноші. Їхня виграшна позиція – у відсутності скупчення відвідувачів, отже, й у мінімалізації шансів підхопити вірусну інфекцію.

До речі, маркети, аптеки і заправки працюватимуть у штатному режимі.