Центр сімейної медицини забезпечили засобами захисту

Золотоніська міська рада впроваджує ряд заходів для попередження поширення коронавірусу. На засіданні сесії міської ради депутати виділили 100 тисяч гривень для закупівлі медикаментів та засобів захисту від інфекції. Про це інформує офіціний сайт міськвиконкому. 

– Попри те, що в Золотоноші не зафіксовано жодного випадку COVID-19, місто має бути до нього готове, – зазначила директорка комунального підприємства «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віра Антонова. Вона повідомила, що станом на 8 квітня року Центр сімейної медицини забезпечений одноразовими халатами (100 шт.), масками (1500 шт.), распіраторами (45 шт.), одноразовими рукавичками (200шт.), шапочками та бахілами, костюмами біологічного захисту (20 шт., вони були придбані задовго до оголошення пандемії на території України), одноразовими комбінезонами (100 шт.), дезінфікуючими засобами (80 літрів), мийними засобами.

Також Антонова проінформувала, що згадані засоби індивідуального захисту придбані за рахунок коштів міського бюджету, виділених на останній сесії міської ради, та за власні кошти комунального підприємства. 80 літрів дезінфікуючих засобів передав народний депутат від 197 виборчого округу Олександр Скічко. Тим часом у Центрі сімейної медицини проводиться щоденне прання спецодягу медичних працівників опісля завершення їхньої робочої зміни.

Очільниця центру зазначила, що одноразові комбінезони виготовлені українським модним брендом BEVZA, автор  якого – креативна директорка і засновниця світового рівня Світлана Бевза. Вона – один із провідних українських дизайнерів, чиї покази ось уже кілька сезонів проходять в рамках Тижня моди в Нью-Йорку.

– Ми робимо це абсолютно безкоштовно, оскільки це наш громадянський обов’язок, – прокоментувала ініціативу Світлана Бевза на сторінці свого акаунту в Facebook.