Депутати звернулись до керівництва золотоніської лікарні

Хтось маски одягає, а хтось дуже несподівано знімає!

Золотоноша продовжує боротися із новим викликом – COVID-19. Наразі призупиняються дія усіх програм, окрім тих, що забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, фінансуватиметься надалі медицина, комунальна сфера та освіта. Усе решта зараз точно не на часі.

Наприклад, працівникам міської ради призупинили нарахування усіх стимулюючих виплат. Будь-які зайві витрати почекають! У короткі терміни депутати Золотоніської міської ради провели два пленарні засідання сесії, на яких прийняли рішення виділити більше ніж пів мільйона на боротьбу із вірусом.

Сьогодні ж нас, обурює рішення КПП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня». Керівник установи Сергій Примак уклав тендерні договори, які є у вільному доступі на сайті Прозоро, на заміну вікон у лікарні і поточний ремонт відділення паліативної допомоги у селищі Пальмира! 200 тисяч гривень та 98 тисяч гривень відповідно. Тобто, в сумі – майже 300.

Виконавцем робіт визначено підрядника, який раніше ремонтував дахи Золотоніської та Гельмязівської медичних установ. Після першого ж вітру дахи позривало, тобто вже відома сумнівна якість. Угоди укладені в той час, коли і міська, і районна влада щотижня ледь не волосся на собі рвуть у пошуках зайвих коштів. І це після постійних прохань у фінансовій допомозі від очільників медичної установи…

Шановне керівництво лікарні, от скажіть, а це точно на часі? Це не може почекати? Місяць, два, квартал. Хтозна скільки триватиме пандемія. Збережіть кошти, знадобляться ще й не раз! Зараз скажемо грубо та цинічно, але холодний душ на голову зайвим не буває ніколи: дивіться, щоб з такими управлінськими підходами взагалі було кому в майбутньому користуватися пальмирським відділенням та новими вікнами. Це перебільшення, звісно, але доля правди є.

Хоча й ми віримо, що все буде добре. І в нашому місті, і в нашому регіоні, і в нашій країні! Принаймні зусиль для цього докладатимемо усіх. Кожен на своєму місці, кожен при своїй відповідальності.

Усе буде добре! Не хворіймо!

Депутати Золотоніської міської ради VII скликання:
Наталія Зеленська, Ігор Нелін, Людмила Неліна, Валерій Норенко, Олександр Пузєєв, Андрій Штанько