У Золотоноші посилюють карантинні заходи

Сьогодні у Золотоноші під головуванням заступника міського голови Олега Масла відбулося засідання штабу техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як зазначається в офіційному повідомленні, на засіданні вирішили посилити заходи безпеки згідно постанови Кабміну №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно із нею, під час карантину на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності; відвідування спортивних та дитячих майданчиків; відвідування парків, скверів, зон відпочинку та лісопаркових зон.

За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, спільно із поліцією щоденно проводяться рейди у місцях потенційного скупчення людей. На порушників карантинного режиму вже складено більше 10 протоколів.

В той же час директорка Центру сімейної медицини Віра Антонова повідомила, що станом на сьогодні у п’ятьох золотонісців підозра на COVID-19. Їм провели тестування, аналізи мають надійти за добу. Також на жорсткому контролі 39 містян, які повернулися з-за кордону. Вони  самоізольовані.