«Дорога між Драбовом і Золотоношею буде відновлена цього року», – Олександр Скічко

Проблема автошляху, що з’єднує Золотоношу та Драбів, нарешті рушила з мертвої точки. Про це у коментарі повідомив народний депутат від 197 виборчого округу Олександр Скічко. За словами обранця, це питання неодноразово піднімалося ним на Комітеті з питань транспорту та інфраструктури, до складу якого він входить.

– Завдяки нашій спільній роботі зі Службою автомобільних доріг маємо позитивне рішення для людей. На цьому напрямку уже провели фрезерувальні роботи на 12 тисячах квадратних метрів, а на п’яти – поклали покриття. Віримо, що нам вдасться реалізувати задумане, навіть пори карантин і тимчасові обмежувальні заходи, – пояснив Скічко.

Також він зазначив, що в планах продовження дороги аж до міжнародної траси М-03, яка сполучає Київ і Харків. Це дасть можливість черкащанам дістатися до центральної дороги не полями і городами, а мати нормальний вихід на магістраль.

– Стан цієї дороги важко якось описати, її там фактично немає. Шість років на цьому напрямку не проводились ремонтні роботи. Через це жителі Драбова фактично відрізані від Черкаської області. До мене багато разів звертатися мешканці району, Драбів – формально територія не мого виборчого округу, але я не ділю Черкащину і черкащан на своїх і чужих, – резюмував народний обранець.