На боротьбу з СOVID-19 у Золотоноші виділили більше пів мільйона гривень

У Золотоноші введено в дію протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Офійний сайт міста інформує, що 24 березня на 52 сесії Золотоніської міської ради для підтримки суб’єктів господарювання міста під час проведення карантинних заходів, спричинених коронавірусом, виділено 540,5 тис. гривень. Ці кошти спрямують, зокрема на Золотоніську районну багатопрофільну лікарню. На умовах співфінансування тут придбають обладнання для надання допомоги пацієнтам у критичному стані – апарат штучної вентиляції легенів. Також здійснять закупівлю для забезпечення індивідуального захисту медичних працівників, які безпосередньо працюватимуть з пацієнтами в умовах поширення коронавірусу, а також миючі та дезінфікуючі засоби.

Премії та надбавки управлінням та відділам міськради скасовані, у повній мірі зберегли заробітні плати медичним, соціальним та педагогічним працівникам. Всі зекономлені кошти будуть направлені на боротьбу з коронавірусом.