У Золотоноші літніх людей забезпечуватимуть масками

У Золотоноші, як і в інших містах України, виникає проблема з придбанням масок для населення. Аптекам рекомендовано закупити маски та дезінфікуючі засоби, але це не вирішує проблему в цілому. За розпорядженням міського голови Віталія Войцехівського, нині у місті намагаються частково вирішити проблему.

– Днями ми централізовано придбали марлю, а працівники центру соціальної допомоги уже пошили пов’язки для тих, хто перебуває зараз у прямому контакті з людьми. Мова йде соціальних працівників, поліцію та служби міськвиконкому. Надалі колектив терцентру та міського відділу освіти продовжуватимуть шити такі засоби захисту. Ми забезпечимо ними, у першу чергу, літніх людей віком від 80 років. Таких у місті більше 1500 осіб, – прокоментував ініціативу місцевої влади Віталій Войцехівський.

Пенсіонерам віком від 80 років (або тим хто допомагає таким людям), рекомендують із понеділка звернутися в управління праці за номером 23320 та записатися, аби упродовж двох днів можна було отримати засоби захисту.