У Золотоноші контролюють дотримання карантинних норм

Учора в Золотоноші відбулося засідання комісії комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За її результатами місто посилює карантинні заходи. Зокрема, на час карантину мають припинити роботу заклади громадського харчування (дозволена лише онлайн доставка), усі магазини (окрім продуктових), салони краси, перукарні, заклади побутового обслуговування, дитячі ігрові кімнати, розважальні центри, бари, паби, лазні. Також зупинена робота недільного та центрального ринків. Продуктовий ринок поки що працюватиме, проте з дотриманням жорстких санітарних норм.

Як повідомляє офіційний сайт міської ради, сьогодні представники уповноважених органів перевіряли, чи дотримуються золотоніські підприємці законів та розпоряджень. 

За результатами виявили, що магазин “Єва”, “Оптамркет”, “Київстар”, “Лівобережна”, “Аврора”, ломбарди ігнорують чинне законодавство. Згідно закону України “Про запобігання та поширення коронавірусу” штраф за порушення карантинних правил та рішень органів місцевої влади від 17 до 34 тисяч гривень, для посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень.