Мар’яна Ніщенко розповіла про “фейкові” публікації щодо карантину учнів

Заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко дала ексклюзивний коментар zolotonosha.ck.ua щодо ситуації довкола раніше оприлюдненої “фейкової” публікації у соцмережах. Як відомо, днями у Facebook масово поширювали повідомлення, котре попереджало батьків про те, що дітей на вулицях бути не повинно. За це, мовляв, передбачений штраф, або кримінальна відповідальність, а слідкуватиме за цим міфічна “патрульна служба”.

– У великому потоці інформації важко розібратися де правда, де брехня. Містяни масово зверталися до мене, щодо цієї публікації. Повідомляю офіційно, що це – фейк! Раніше це підтвердили і в Нацполіції. Дуже просимо користуватися лише офіційними джерелами інформації – офіційний сайт міста, сайти Черкаської ОДА, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та офісу Президента України, – коментує ситуацію посадовиця.

В той же час Мар’яна Ніщенко доповнює, що карантин забороняє скупчення дітей та людей.

– Карантин – не канікули! Але ніхто не може заборонити Вашій дитині гуляти у дворі приватного сектору самій чи разом з батьками, дихати повітрям у дворі багатоповерхівки. У цей період треба максимально дотримуватися рекомендацій МОЗ: максимально уникати контактів один з одним, обмежити очне спілкування друзів, мити і дезінфікувати руки. Дотримуйтесь законів України, але не панікуйте і користуйтеся перевіреною інформацією. І обов’язково будьте здорові, – резюмує заступниця міського голови.