У Золотоноші посилили карантинні заходи [ОФІЦІЙНО]

Сьогодні у Золотоноші відбулося засідання комісії комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За її результатами місто посилює карантинні заходи.

Зокрема, на час карантину мають припинити роботу заклади громадського харчування (дозволена лише онлайн доставка), усі магазини (окрім продуктових), салони краси, перукарні, заклади побутового обслуговування, дитячі ігрові кімнати, розважальні центри, бари, паби, лазні. Також зупинена робота недільного та центрального ринків. Продуктовий ринок поки що працюватиме, проте з дотриманням жорстких санітарних норм. Його функціонування має здійснюватись за умови дотримання дистанції між відвідувачами 1,5 – 2 метри та перебування продавців у засобах індивідуального захисту (захисна маска та рукавички).

Від сьогодні зупинено курсування міських автобусів. У Центрі надання адміністративних послуг та у відділах соціального захисту відмінили особистий прийом громадян. Приймання документів відбуватиметься виключно дистанційно – поштою, або через онлайн-сервіси на офіційних сайтах.

У особливому режимі продовжать роботу продуктові магазини та аптеки, банки, поштові відділення, АЗС, магазини ритуальних послуг, СТО, автомийки, пункти обслуговування мобільного зв’язку, страхові компанії.

Роботодавцям усіх форм власності рекомендують запровадити дистанційну форму роботи, також радять призупинити діяльність релігійних громад (церкви, собори, храми тощо).

Окремо попереджають керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

Як повідомила заступник міського голови Мар’яна Ніщенко, нині міське Управління економіки розробляє програму підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину. Тим часом, за її словами, команда міського голови працюватиме 24 години на добу, тому золотонісцям радить звертатися на “гарячу лінію” за телефоном 2-39-45.

– У Золотоноші, на щастя, немає жодної підозри на COVID-19. На Черкащині ця недуга офіційно не підтверджена у жодного пацієнта! Не панікуйте, не вірте у плітки! Довіряйте лише офіційним джерелами інформації, – резюмувала посадовиця.

За достовірною інформацією вона порадила звертатися на ресурси Черкаської ОДА – http://ck-oda.gov.ua/, та сайту Золотоніської міської ради – http://zolo.gov.ua/

Із повним текстом документа можна ознайомитись на офіційному сайті Золотоноші -> http://zolo.gov.ua/zolotonosha-posy-lyuye-karanty-nni-zahody-cherez-koronavirus/