Доставка гарячих обідів та ліків, прибирання та дезінфекція: режим роботи Центру соцдопомоги

Золотоніський міський центр соціальної допомоги запровадив зміни в організації надання своїх послуг. Таке рішення прийняли на виконання постанови Кабміну «Про запобігання поширенню на території України корона вірусної інфекції COVID – 19», а також відповідного рішення виконкому міської ради.

Про це повідомляє офіційний сайт міста.

Фахівці Центру днями провели аналіз отримувачів соціальних послуг у місті на необхідність отримання послуг, забезпечення продуктами харчування та ліками. Відділення, робітники якого обслуговують жителів за місцем проживання, перевели в режим надання найбільш необхідних послуг, що забезпечують життєві функції. Мова йде про доставку ліків, продуктів харчування, приготування гарячих обідів, вологе прибирання та дезінфекцію помешкань людей із частковою або повною втратою рухової активності, надання гігієнічних послуг.

Роботу служби транспортних перевезень «Соціальне таксі» перевели в екстрений режим, пристосований для надання послуг жителям міста – це буде забезпечуватись трьома автомобілями.

Соціальна їдальня у приміщенні центру працювати не буде. За необхідності можлива доставка гарячих обідів за місцем проживання в одноразовому посуді. Продукти придбали на три тижні із розрахунку щоденного одноразового харчуванням для 30 осіб.

Перукарня, гончарня майстерня тимчасово припиняють свою діяльність, дозвілля і спортивні заняття проводитися не будуть. Відділення денного догляду дітей-інвалідів не працює. Медичні працівники прийом здійснювати не будуть, послуги у приміщенні Центру не надаватимуть. За необхідності лікар і медичні сестри будуть відвідувати підопічних за місцем проживання.

Пункт прокату працює, засоби пересування видає за потребою, банк одягу асортимент має в наявності.

За довідковою інформацію адміністрація Центру соцдопомоги просить звертатися за телефонами 097 255 33 08, 2-38-52, 2-25-37.