Виконком оприлюднив рішення щодо запобігання поширенню коронавірусу в місті

Учора відбулось засідання виконавчого комітет Золотоніської міської ради. На ньому в оперативному порядки ухвалене рішення “Про запобігання поширенню на території
міста Золотоноша коронавірусу COVID-19″. Документ прийняли відповідно до протоколу вчорашнього засідання комісії комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Також врахували відповідну постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня.

Згідно із рішенням, у Золотоноші з 12 березня до 3 квітня встановлюється карантин. Він передбачає заборону відвідування закладів освіти її здобувачами, а також проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 60 осіб (крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування).

Також на час дії карантину скасовується проведення особистих прийомів посадовими особами виконкому, обмежується відвідування адміністративних будівель, посадовці мають утриматись від проведення щотижневих нарад, засідань дорадчих, консультативних органів, утворених при виконавчому комітеті, семінарів, конференцій та інших заходів. Допускається проведення заходів (засідань, нарад, комісій, тощо), які прямо передбачені законом, із залученням мінімально можливої кількості осіб.

Керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів виконавчого комітету рекомендують забезпечити виконання та контроль за дотриманням вимог рішення та своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідеміологічних заходів. Також слід забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання, дозволити працівникам відмовляти у прийомі громадянам, які мають явні ознаки ГРВІ. Окрема порада – дотримуватись рекомендацій МОЗ і здійснювати провітрювання приміщень кожні 2-3 години.

Балансоутримувачам приміщень (будівель, споруд) треба невідкладно організувати посилений дезінфекційний режим шляхом вологого прибирання пз дезінфекційними засобами двічі на день, забезпечити наявність засобів особистої гігієни у вбиральнях, зійснювати провітрювання приміщень, розмістити у вбиральнях інструкції щодо правильного миття рук.

Із повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Золотоніської міської ради -> http://zolo.gov.ua/rishennya-vy-konkomu-pro-zapobigannya-poshy-rennyu-na-tery-toriyi-mista-zolotonosha-koronavirusu-covid-19/