У торгових закладах Золотоноші продуктового ажіотажу немає

У деяких центральних ЗМІ з’явилася інформація про продуктову лихоманку у супермаркетах і на ринках великих міст України у зв’язку із запровадженням антикоронавірусного карантину. Тож, видання Золотоноша.City вирішило дізнатися, а як реагують на цю ситуацію золотонісці? Чи роблять великі закупи у торгових точках міста?

12 березня, обійшовши чотири найбільших супермаркети Золотоноші, – «Копілку», «Злагоду», «АТБ» і «ЕКО», журналісти Золотоноша.City поспілкувалися з працівниками торгівлі. У розмові вони відмічали, що великих покупок майже ніхто не робить. Усе проходить, як завжди – спокійно і без метушні. Найбільше, як сказали в одному з магазинів, люди скуповуються у суботу та неділю. Очевидно, це пов’язано з тим, що у вихідні до Золотоноші з’їжджаються мешканці сільських населених пунктів. Тож, наразі ажіотажного попиту на продукти немає. Дефіцит харчів у торговельних мережах також відсутній. Нині їх вистачає.  

До речі, Національний банк України на своїй сторінці у Facebook просить громадян і бізнес не панікувати та інформує, що на час карантину банківська система працюватиме у звичайному режимі. Банки наразі стійкі, високоліквідні та капіталізовані, тому продовжують безперебійно обслуговувати клієнтів.

Валютний ринок заспокоять, за потреби, і далі проводитимуться валютні інтервенції для згладжування курсових коливань, як робив НБУ це минулого тижня і щодня цього тижня. НБУ зробить все необхідне для безперебійного касового обслуговування та поповнення банкоматів на випадок підвищеного попиту на готівку з боку населення. Гривневі банкноти у сховищі за потреби знезаражуватимуть.