Били єгерів і пробили шини автівки: два киянина незаконно добули косуль на Золотоніщині та спробували втекти

Минулого тижня у селі Матвіївка Золотоніського району під час рейду єгері одного з мисливських господарств виявили факт незаконного добування двох самців косуль. Після того, як зрозуміли, що їх викрили, браконьєри викинули шкури в Дніпро, а туші тварин спробували заховати та почали тікати.

Про це інформують у Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У ході затримання браконьєри вели себе зухвало та агресивно:  нанесли єгерям тілесні ушкодження, пробили шини у одній зі службових автівок єгерської служби, відмовлялися зупиняти автівку та «влобову» долали перекриття доріг.

Браконьєрам вдалося втекти. Проте поліцією було оголошено орієнтування на авто зловмисників. Тож наступного дня після події їх було затримано у Києві. Браконьєрами виявилися два киянина – Колєсов М.О (1963 р.н) та Захаров Г.Л. (1964 р.н).

За незаконне добування косуль браконьєри  мають сплатити адміністративний штраф від 1020 до 2040 грн та відшкодувати збитки за незаконно добуту дичину в розмірі 64 тис. грн. Золотоніським районним відділом поліції ГУНП в Черкаській області  відкрито кримінальне провадження за фактом браконьєрства та інших вчинених правопорушень. Станом на сьогодні винесено рішення суду про арешт автомобіля браконьєрів.

Єгерська служба висловлює окрему подяку Золотоніському районному відділу поліції ГУНП в Черкаській області за оперативне реагування, сприяння та допомогу в притягненні до відповідальності браконьєрів.