Технічна школа “Укрзалізниці” отримала нового очільника

19 лютого директором філії «Центр професійного розвитку персоналу» АТ «Укрзалізниця» став Владислав Остроглазов. Він призначений на цю посаду згідно з наказом в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця». Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Народився він 5 квітня 1971 року у Золотоноші. У 1988 році успішно закінчив Золотоніську середню школу №1 і вступив до Івано-Франківського педагогічного університету на спеціальність – історія та педагогіка. У 2003 році закінчив Дніпропетровський інститут державного управління при Президентові України, де здобув спеціальність магістра державного управління.

З 1993 до 2006 року працював у Золотоніському міськвиконкомі, спочатку – інструктором, потім – заступником міського голови, керуючим справами. 2007-2010 рр. – заступник голови Золотоніської райдержадміністрації, 2010-2015 – директор Золотоніського шпалопросочувального комбінату, заступник директора ДП «Златодар», директор районного територіального центру. У 2019 році пішов з посади за власним бажанням.

Одружений, має двох дітей. Син закінчив Київський авіаційний університет, донька – учениця дев’ятого класу.