Для Центру соцдопомоги придбали новий автомобіль [ФОТО, ВІДЕО]

Новим автомобілем поповнився Золотоніський міський центр соціальної допомоги. Він облаштований для перевезення маломобільних груп населення та може вмістити п’ять пасажирів – розповіла директорка центру Людмила Неліна. Авто придбали завдяки співфінансуванню Фонду родини Нечитайло та міського бюджету. Обійшлося воно у 600 тисяч гривень. Про це повідомляє СуспільнеUA.

На Черкащині з’явився ще один автомобіль соцдопомоги

Директорка Золотоніського міського центру соціальної допомоги Людмила Неліна розповідає, що цим автомобілем відтепер працівники центру зможуть за потреби безкоштовно перевозити маломобільні групи населення. А це – 116 дітей та 120 дорослих: “Три поїздки безкоштовні – це для людей старше 18 років, діти всі отримують послуги безкоштовно, щодня вони можуть користуватися. Дуже популярним є підвіз до онкологічного диспансеру, обласної лікарні, черкаський реабілітаційний центр, геріатричний пансіонат”.

На новому автомобілі Віталій Янчий працюватиме водієм. Каже, вже встиг оцінити транспорт: “Автомобіль дуже зручний в управлінні, дуже економний по росходу палива і дуже зручний для пасажирів, і багато зручних у нього функцій”.