5 проєктів від громадських організацій міста перемогли у обласному конкурсі [ФОТО]

У Черкасах відбувся конкурс соціальних та молодіжних проєктів, організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.  Цього року від нашого міста презентували 5 проєктів від 2 громадських організацій – МГО «Центр розвитку молоді» та ГО «Жіночий простір». Розроблені вони булу у співпраці з міською службою у справах дітей, молоді та спорту.  За інформацією прес-центру міської ради, конкурс покликаний сприяти підтримці громадських ініціатив та розвитку молодіжного руху в регіоні.

Захищали проєкти від молоді представники молодіжної ради міста та молодіжного простору Chill Out – Олександра Середа (учениця 11 класу санаторної школи-інтернат), Артем Верчик (студент коледжу ветеринарної медицини), Татіана Нижник (учениця 11 класу ЗОШ № 3), Дарина Бартукова (учениця 11 класу ЗОШ № 6), а також Валентина Стеблина (керівник гуртка Будинку школяра). Від ГО «Жіночий простір» проєкт презентувала Ольга Котюн.

Читайте також: У Золотоноші пенсіонерів навчають користуватись смартфоном [ВІДЕО]

20 лютого оголошені результати конкурсу – всі міські проєкти були визнані актуальними та необхідними до реалізації. Вони отримають фінансову підтримку від обласного управління. Зокрема, мова йде про проекти «Молодіжний нетворкінг «Територія успіху», «Гра «Живи здорово!», «Молодіжна школа «Реагуй!», «Мистецький пленер ім. І. Шульги» та «Мама-клуб».

Читайте також: У Золотоноші запрацював “Мама клуб”