У Золотоніському районі можуть утворитися 6 громад [ДОКУМЕНТ]

Черкаська обласна адміністрація надіслала пропозиції щодо змін до перспективного плану до Кабміну. Згідно із проектом регіон має складатися із 67 громад. Про це повідомив голова облдержадміністрації Роман Боднар. На території нашого району може утворитися 6 громад: Золотоніська, Вознесенька, Гельмязівська, Зорівська, Новодмитрівська та Піщанська.

За словами посадовця, раніше спільно із Департаментом регіонального розвитку відбулось сотні зустрічей. Проект плану ж подали в останній день, адже в ОДА мали на меті прокомунікувати із якнайбільшою кількістю людей, а не спрямувати документ “для галочки”.

– Проект перспективного плану – це не лише про території, це про людей, які живуть на цих територіях. Переконаний, що не знайдеться тих, хто скажуть, що їх не вислухали. Звичайно, знайти ідеальний варіант абсолютно для всіх – це утопія. Тому намагалися врахувати інтереси більшості. Формування плану – це не про політику та амбіції, це про якість життя, доступність послуг, розвиток і перспективу, – зауважив Роман Бондар.

Також посадовець додав, на сьогодні в обслаті є спроможна мережа надання публічних сервісів і послуг, яку відкоригують згідно із затвердженим Кабміном планом.

– Уже цього року коштом ДФРР та за допомогою інших державних програм будемо реконструювати школи, стадіони, садочки та дороги. Ми відкриті для співпраці, щоб разом перетворити перспективний план на перспективну Черкащину, – резюмував голова ОДА.