Підняття тарифів, або утворення ОСББ: Олександр Флоренко про ситуацію довкола ініціативи ПрАТ “Янтар”

На адресу Золотоніської міської ради надійшов лист від управлінської компанії ПрАТ “Янтар”, котра відповідає за утримання ряду багатоповерхівок міста. Як повідомляє офіційний сайт міста, керівництво фірми стверджує, що не може більше утримувати будинки по тому тарифу, з яким вони виходили на конкурс 2 роки тому.

За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, ПрАТ “Янтар” фактично відмовляється утримувати будинки на нинішніх умовах. А тому управління житлово-комунального господарства муситиме оголошувати новий конкурс на обслуговування багатоповерхівок згідно чинного законодавства.

– Чи будуть виходити на конкурс інші компанії, окрім “Янтаря”, з адекватним тарифом, поки що невідомо. Міська рада та УЖКГ не підтримує жодних рішень щодо підняття тарифів на обслуговування будинків. А тому закликаємо містян якомога швидше приймати рішення про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і самостійно формувати ті тарифи, які будуть більш зручними для мешканців і котрі допоможуть більш ефективно розвивати ваші маленькі громади, як це роблять вже створені та успішні ОСББ нашого міста, – коментує ситуацію Флоренко.

За словами посадовця, комунальники готові сприяти і допомагати документально та фізично створювати подібні об’єднання. У Золотоноші наразі існує програма підтримки ОСББ. Вона дозволяє залучати кошти з міського бюджету для здійснення робіт в таких будинках. ,

– Ті ж люди, які все-таки залишаються з управлінцем, не можуть розраховувати на підтримку міської ради, залишаться під управлінням приватної організації і сплачуватимуть високі тарифи. Приймайте рішення та визначайтеся! Часу лишається дуже мало! Майбутнє за ОСББ, – резюмує очільник УЖКГ.