Золотоніські будні: ремонти, ліквідація стихійних звалищ, участь у проектах [ФОТО]

Зимовий період, зазвичай, не відзначається особливою активністю. Проте у Золотоноші розпочато чималу кількість справ для покращення життя мешканців. Про міські будні розповідає офіційний сайт виконавчого комітету.

Учора на площі біля меморіалу “Танк” комунальники розпочали роботи з капітального ремонту тротуару. За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, у рамках робіт планується облаштування тротуарної плитки від центральної алеї до маркету АТБ. Також сформують нову зелену зону з квітами, зеленими насадженнями, місцем відпочинку та фотозоною.

Зовсім поруч, за маркетом АТБ, ліквідовали стихійне сміттєзвалище. Тут вирубали чагарники та аварійні дерева, розрівняли землю. З першим весняним теплом на місці колишнього сміттєзвалища, з’являться нові зелені насадження.

Тим часом на дорогах проводиться ямковий ремонт. Мова йде про центральні автомобільні артерії та вулиці, за якими рухаються автобусні маршрути. Застовоють ремонтники технологію холодного асфальтування.

Біля торгівельного центру “Лідер” зникли дерева. Як стало відомо, там планують розширити парковку, для більш зручного руху транспорту.

Не минули новації і деяких приміщень. Упродовж двох тижнів тривав ремонт Міського будинку культури. За кошт міського бюджету відновлено частину холу.

Також тривають ремонтні роботи у одній з амбулаторій міста за рахунок місцевого бюджету: ремонтують кабінет, встановлюють нові двері. За кошти Національної служби здоров’я придбали 9 кондиціонерів.

За кошти міського бюджету продовжується ремонт  кабінетів та зали у Центрі соціальної допомоги. Тут встановлено 17 склопакетів. Також сесія міської ради проголосувала за виділення 200 тисяч гривень на підйомник, щоб люди з інвалідністю безперешкодно могли дістатися другого поверху.

За рахунок міського бюджету ремонтують перший поверх міської ради. Будівля не ремонтувалася більше двадцяти років.

Як відомо, Золотоноша – учасниця програми «U-LEAD з Європою». Вона спрямована на покращення якості надання адміністративних послуг для населення. У рамках програми ЦНАП отримав нові меблі, а ремонт у новому приміщенні здійснили за кошти Золотоніської міськради.