Золотонісців безкоштовно навчають працювати зі смартфоном [ФОТО]

У Золотоноші стартував проєкт “Користь смартфона”. За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко, до ідеї підштовхнули золотонісці поважного віку.

– Ми часто організовуємо зустрічі на кварталах. У ході спілкування з мешканцями міста, одна бабуся запитала чи немає в Золотоноші курсів по освоєнню гаджетів. Саме тоді у нас і виникла ідея створити такі безкоштовні курси, – стверджує посадовиця.

Розробили курс із п’яти уроків вчителі інформатики спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій на чолі із Валентиною Заікою. Директор школи Олена Вертипорох наголошує, що педагоги із задоволенням беруть участь у такому проєкті, адже СШІТ № 2 – громадсько активна школа. Тож поки Валентина Заіка розповідає про всі принади гаджету, інші педагоги-консультанти демонструють “учням” теорію на практиці.

Близько 20 золотонісців на першому занятті вивчали функції смартфону, можливості гаджету, підключення до Інтернету, набір СМС, додавання контактів тощо.

– Хотілося б, щоб такі заняття були частішими, дуже цікаво та пізнавально. У подальшому ми ще б і англійську вивчили, – ділиться враженнями пенсіонерка Надія Здовбицької.

Наступне заняття проведуть в середині лютого, воно буде більш практичне. Присутні зможуть навчитися користуватися Viber, відеокамерою, голосовим набором, соціальними мережами. Пенсіонерам, яким важко добиратися до школи №2, можуть надаватися послуги соціального таксі також безкоштовно.