Стартував чемпіонат Золотоноші з волейболу

29 січня стартував сьомий чемпіонат міста з волейболу на призи газети «Златокрай». Заявку на участь подали спортсмени восьми команд: «Алюр» – Золотоніський коледж ветеринарної медицини, «Благодатне» та СК «Деньги» з однойменних населених пунктів, «Прайм» с. Нова Дмитрівка, «Статус» – лікеро-горілчаний завод «Златогор», «Maximum» – табір м. Золотоноша, «Гімназія» – підприємці міста та спортсмени Піщанської агрофірми «Маяк». Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Поєдинки відбуватимуться у спортивних залах Золотоніської зош №3 та гімназії. Дні проведення – понеділок, середа і п’ятниця. Щоразу змагатимуться 4 команди. Перші матчі стартуватимуть о 18.30, другі заплановані на 19.30, фінальні ігри – на 28 лютого. Однак організатори передбачили 3 резервні дні у березні.

Відкривати сьомий чемпіонат випала честь студентському «Алюру» та волейболістам з Деньгів. Вони зустрінуться на майданчику гімназії о пів на сьому. У другому поєдинку зустрінуться новодмитрівський «Прайм» та переформатована з минулорічного «Підприємця» – «Гімназія».

Як відомо, 6-разовим переможцем чемпіонату стала команда «Статус», за крок до перемоги вже кілька років поспіль опиняється піщанський «Маяк». Новодмитрівський «Прайм» заслужено окуповує третю сходинку «златокраєвського» п’єдесталу.

Минулорічними номінантами змагань стали: Григорій Ілляшенко, Іван Олексенко, Владислав Демченко, Наталія Комиш, Тетяна Грінько, Іванна Заїка, Максим Харитич, Олександр Шевченко, Олександр Артеменко, Степан Семенко, Володимир Тараненко, Олександр Рудь, Микола Строкань. Серед наймолодших вболівальників – Настя Сукач, якій тогоріч не було й трьох. Отже, волейбол – заняття сімейне.