Юні золотоніські боксери відзначились перемогами на відкритому турнірі у Чорнобаї [ФОТО]

18 січня до Дня Соборності України у Чорнобаї відбувся відкритий турнір з боксу. Організований він з ініціативи Олександра Воробйова – відомого дитячого тренера з боксу, котрий опікується юними спортсменами і в Чорнобаї, і в золотоніському спортивному клубі “Центуріон”.

Участь у змаганнях взяли 106 боксерів із Золотоноші, Черкас, Чорнобаю, Піщаного та Вознесенського. Також сюди завітали учасники із сусідньої Полтавщини – Лубен, Світловодська, та Глобиного. 

Золотоношу представляла збірна спортклубу “Центуріон” під керівництвом Ігора Куданова. Разом з ними він очолював збірну села Піщане. Із шести підопічних четверо вибороли золоті медалі. Переможцями турніру стали Артур Пестієнко, Іван Чечіль, Артур Лисак та Олексій Гуль. У фінальних напружених боях ,трохи поступившись вищим по класу опонентам, срібні медалі завоювали Вадим Костогриз і Денис Рябчук.

Золотоніський район представляла команда із села Вознесенське під керівництвом Юрія Кошика. Тут медалі та грамоти отримали Софія Василенко, Олександра Полякова, Вікторія Чорнобай, Іван Тригуб, Анастасія Рибак, Ігор Кривов’яз, Назар Тригуб та Анатолій Зоря.

Також деякі хлопці із Золотоноші та Золотоніського району, які займаються у СК «Центуріон», входили до складу чорнобаївської команди “Едельвейс” під керівництвом Олександра Воробйова. Перемогу здобули Давід Амру, Андрій Донцов, Богдан Олексієнко, Володимир Сивухін, Артем Дзюбан та Данило Олексик. Срібло дісталося Микиті Гулію.

Командні  результати:

І місце – СК «Едельвейс», «Центуріон» (смт. Чорнобай/Золотоноша);

ІІ місце – СК «Легіон» (м. Світловодськ)

ІІІ місце – СК «Вулкан» (м. Черкаси)

Тренер та організатор турніру Олександр Воробйов дякує батьками спортсменів за всебічне розуміння та підтримку.