Мешканець Дмитрівки встановив 26 петель та незаконно добув двох косуль [ФОТО]

22 січня на території мисливських угідь поблизу села Дмитрівка єгері виявили браконьєра. Місцевий житель за допомогою заборонених знарядь – петель – добув дві косулі – самця та самку. Про це повідомляють у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

На місці події знайшли та знято 26 петель, заздалегідь встановлених браконьєром, викликали працівників поліції. Нахабним зловмисником виявився житель села Дмитрівка, якого спіймали «на гарячому».

Представник управління в присутності працівників правоохоронних органів склав протокол про порушення правил полювання. Питання про притягнення порушника до відповідальності буде вирішуватися в суді. За скоєне браконьєр  має сплатити адміністративний штраф від 1020 до 2040 грн та відшкодувати збитки за незаконно добуту дичину в розмірі 64 тис. грн.

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства зазначають, що нині запроваджують практику публікування інформації про браконьєрів, які нахабно порушують правила полювання, полюють у недозволений час, у заборонених місцях, забороненими способами і прийомами, використовують ресурси диких звірів і птахів з порушенням порядку, встановленого законодавством, погрожують працівникам державної лісової охорони та єгерської служби під час виявлення таких фактів.

Зловмисників не зупиняють штрафи і досить часто їм вдається уникнути заслуженого покарання. Тому лісівники виносять цю тему у публічну площину і будуть робити таких злісних браконьєрів «відомими та популярними».