Золотоніські артисти привітали бійців на сході України [ФОТО]

Військова частина А 1402, що дислокується у Золотоноші, з перших днів війни захищає східні кордони країни. Привітати наших захисників з новорічними святами в особливий спосіб вирішили у Золотоніській міській раді. Міський голова Віталій Войцехівський ініціював поїздку на схід. Хлопцям передали не лише потрібні речі, продукти харчування, дитячі малюнки, а й порадували запальними українськими піснями.

Офіційний сайт міста повідомляє, що на місце дислокації наших військових вирушив колектив Міського будинку культури “Золоті ворота” під керівництвом Вікторії Долгушиної та у складі соліста Євгена Гонзи, звукорежисера Юрія Кравченка і водіїв – Віталія Янчого  та Юрія Ханика.

За словами артистів поїздка була важкою, виїхали вночі, шлях здолали за 10 годин. Та зустрівшись із нашими хлопцями, втому як рукою зняло.

“Зустрічали нас гостинно, годували, показували свій побут,” – говорить учасниця колективу Світлана.

Вони найбільше були розчулені малюнками, які передав нам Благодійний фонд “Разом”, з побажаннями миру та перемоги. Концерт тривав близько двох годин, сприймали виконавців по-домашньому тепло.

“Ми ніби побували вдома, побачили рідних золотонісців, почули жваву українську пісню. Найщиріші слова подяки усім, хто долучився до цієї акції,” – переповідає свої емоції військовий Дмитро.

Опісля концерту всі артисти отримали подяки, також слова вдячності лунали на адресу Віталія Войцехівського, який продовж довгого часу підтримує хлопців на передовій. Солісти будинку культури впевнені, що це – не остання поїздка на схід.

“Хлопців наш приїзд підбадьорив, на їх обличчях з’явилися посмішки…” – стверджують виконавці в один голос.