У Золотоноші відбулись всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби [ФОТО]

У неділю, 22 грудня, в місті Золотоноша відбулися Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби присвячені пам’яті загиблих воїнів в російсько-українській війні. Ініціатори змагань ГО “Національно-визвольний Рух “Холодний Яр”. Свято спорту відбулося за підтримки міського голови Віталія Войцехівського. Про це інформують у прес-центрі міської ради.

На змагання прибули 14 команд з більшості регіонів України. Взяли участь у турнірі 180 юних спортсменів.

Виховний характер заходу додали Олександр Крамар – представник Національно-визвольного руху “Холодний Яр” та Михайло Кульбаба – майстер шабельного бою при федерації ” Хортинг України”. Також був представлений арсенал  макетів зброї 20 сторіччя.

Захід відвідали народний депутат України Олександр Скічко, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, начальник УЖКГ міста Олександр Флоренко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський, голова Золотоніської РДА Дмитро Клименко , начальник відділу у справах сім’ї,молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт і волонтер, котрий постійно підтримує патріотичні заходи в місті, голова правління “Маслоробного комбінату” – Владислав Кулініч.