Золотоніські депутати хочуть бачити більше поліцейських патрулів на вулицях міста [ВІДЕО]

На останньому пленарному засіданні 48 сесії Золотоніської міської ради питанням, яке піддалося особливо прискіпливому обговоренню, було «Про стан додержання законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в місті». Як повідомляє видання Золотоноша.City, доповідав у сесійній залі начальник Золотоніського відділу поліції Богдан Горбачов.

Першою великою проблемою міста начальник поліції назвав торгівлю та вживання наркотичних засобів. Вона набирає обертів за допомогою інтернет-ресурсів.

 – Ми затримали двох так званих «закладчиків», жителів Черкас. Найближчим часом, сподіваюся, вони будуть притягнуті до відповідальності, – розповів Богдан Миколайович. – За мого керівництва задокументовано дев’ять збутів наркотичних засобів на території міста та району. Особи перебувають в СІЗО, де очікують вироку суду.

За чотири місяці у районі сталися дві ДТП, в яких постраждали перехожі, а водії зникли з місця події. Перша – у Вознесенському, її розкрили за гарячими слідами, друга – цими вихідними у Деньгах. Слідство триває.

За словами очільника поліції, не останнє місце у списку злочинів посідають крадіжки. Щоправда, у цьому році кримінальних проваджень менше, ніж у 2018. Але збільшилася кількість латентних злочинів (здійснених, але не зареєстрованих).

 – На мою думку, крадіжки відбуваються з певних причин: безробіття і вихід з місць позбавлення волі, згідно із законом Савченко, осіб, які схильні до вчинення відповідних злочинів, – уточнив Горбачов.

Після доповіді очільника місцевої поліції міські депутати поставили йому ряд питань, що стосувалися громадського порядку у Золотоноші.