Золотоніські лісівники готують ґрунт для нових насаджень

Завдяки сприятливим погоднім умовам у Золотоніському лісгоспі активно ведуть роботи з підготовки площ під майбутні ліси. Під час наступної весняної лісокультурної кампанії у лісгоспі планують створити лісових культур на загальній площі у 50 гектарів. Про це повідомив головний лісничий Ігор Міщенко. За його словами, станом на сьогодні вже здійснено підготовку ґрунту в обсязі 31 гектар. Одночасно золотоніські лісівники проводять глибоке рихлення ґрунту з внесенням мінеральних добрив.

Протягом зими на підготовлених площах ґрунт уляжеться, там накопичиться достатньо вологи і, таким чином, будуть створені оптимальні умови для садіння майбутнього лісу.

– Попередня осіння підготовка ґрунту із дотриманням усіх технологій дасть змогу оперативно та якісно створити лісові культури навесні. Посадковим матеріалом лісгосп забезпечує себе сам. Зараз триває збір лісового насіння. А на лісових розсадниках зростає 820 тис. шт сіянців для забезпечення потреби лісгоспу під час наступної лісокультурної кампанії, – розповідає директор Золотоніського лісгоспу Микола Бас.

Загалом протягом 2019 року у Золотоніському лісгоспі проведено лісовідновлення на площі 117,6 га, з них створено лісових культур на 69,9 га.