Освітні заклади отримали “миколайчики” із міського бюджету [ФОТО]

У Золотоноші в умовах реформування загальної, дошкільної та позашкільної освіти значна увага приділяється зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів. Напередодні Нового року та Дня Святого Миколая всі освітні заклади отримали приємні та корисні подарунки. Про це інформують у прес-центрі міської ради.

Як зазначається у повідомленні, загальноосвітні школи отримали велику кількість подарунків: Золотоніська гімназія – матеріали для ремонту гончарної майстерні та комплектуючі для Lego, спеціалізована школа №1 та ЗОШ №5 – магнітні дошки, спеціалізована школа №2 – частину комплекту музичної апаратури, школа №3 – комп`ютерну техніку, а шоста школа – проектор.

Значне поповнення матеріальної бази відбулося і в дошкільних закладах: усі садочки придбали комп`ютери. Окрім того, ДНЗ «Ромашка» отримала багатофункціональний пристрій, «Сонечко» – холодильник та електросковороду, «Ялинка» – офісну стінку, «Веселка» – електроплиту, а «Калинка « та «Струмочок» – витяжний зонт.

Подарунки отримали і позашкільні заклади. Будинок дитячої та юнацької творчості – радіомікрофон, шуруповерт, туристичний намет та фотоапарат, а ДЮСШ – набори футбольних та баскетбольних м`ячів, борцівки та волейбольні спортивні форми.