Уночі в Золотоноші випаде перший сніг

Із центру західної Європи до України рухається система атмосферних фронтів. Вже зараз сніг випадає у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях. Сьогодні ближче до вечора снігові хмари дістануться західних районів Черкащини і в подальшому розповсюдяться на всю територію області. Про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Фахівець зазначає, що найближчої ночі очікується сніг та мокрий сніг, який на фоні слабких морозів 2-4º подекуди спровокує ожеледицю на дорогах. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух на автошляхах, роботу комунальних служб та об’єктів енергетики. Завтра на ранок утвориться перший сніговий покрив висотою 3-8 см і опади майже припиняться. Всередині дня знову слід чекати невеликий сніг. Температура вдень прогнозується близькою до 0º.

Як повідомив начальник золотоніського управління ЖКГ Олександр Флоренко, вся техніка, необхідна для прибирання доріг та тротуарів, переведена в оперативне чергування та готова до роботи за потребою. Протиожеледні суміші заготовлені в повному обсязі. Спеціалісти відділу контролю за благоустроєм міста звертають увагу громадян, керівників підприємств, установ та організацій про необхідність дотримання вимог Правил благоустрою. Прилеглі території слід прибирати від снігу, а у випадку утворення ожеледі її слід обробляти протиожеледними сумішами.

Обласні ж синоптики додають, що із 5 грудня регіон очікує на чергове потепління – вдень до 5º тепла. Також зауважують – швидка зміна погодних умов супроводжуватиметься різкими стрибками атмосферного тиску: ввечері і вночі падінням, а вдень – досить інтенсивним ростом та поривчастим вітром.