Золотоніські меломани відвідали концерт джазового ансамблю

25 листопада зал Золотоніської музичної школи був заповнений вщент: діти й дорослі насолоджувалися джазом – прабатьком рок-н-ролу. Другий рік поспіль джазовий ансамбль у складі гітариста Петра Юрича (Дніпро), контрабасиста Максима Сімонова (Золотоноша), акордеоніста Сергія Зубарева (Дніпро) та за участі перкусіоніста Юрія Бобишкіна (Золотоноша) тішить спраглу до класики публіку нашого міста вечірнім концертом. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Час від часу глядацький зал вибухав оплесками, виділяючи креативне соло того чи іншого музиканта.

Всього ансамбль «AccoBass Plus» виконав чотирнадцять композицій, більшість з яких – авторські. До слова, всі учасники групи працюють викладачами в музичних школах, а Сергій Зубарев – в академії.

 – Атмосфера була чудова, багато позитивних емоцій. Після концерту глядачі підходили, дякували і фотографувалися. Було дуже приємно, – зізнається Максим Сімонов і зазначає: – Концерти ми робимо з вільним входом для того, щоб наша молодь звертала увагу на альтернативу інтернетним іграм і розширювала свій світогляд, щоб слухали живу музику й духовно розвивалися.