Прокуратура передасть закинуту п’ятиповерхівку у центрі міста на баланс Міноборони

У золотоніського гуртожитку з’явиться новий власник. Мова йде про 4-поверхову занедбану будівлю у самісінькому центрі Золотоноші. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Колись тут розміщувався гуртожиток ветеринарного коледжу. Нині ж вона, як більмо на оці, дошкуляє золотонісцям: тут часто тусуються місцеві безхатьки, алко- та наркозалежні, іноді слугує туалетом. І псує загальне враження про квітуче місто у гостей та транзитних пасажирів. Це спонукало колишніх власників – керівництво ветколеджу закласти вікна першого поверху та двері цеглою та шлакоблоками. Багато хто закидає посадовцям міської ради про безгосподарність і мало хто знає, що гуртожиток – власність Генеральної прокуратури України. Саме її керівництво мало намір облаштувати тут Золотоніську місцеву прокуратуру, якій підпорядковуються філії у Драбові, Чорнобаї і Каневі.

Днями розпочато процес передачі напівзруйнованого приміщення з балансу Генеральної прокуратури на баланс Міністерства оборони України. Радіти з цієї новини золотонісцям чи плакати? Чи зможе відбудувати приміщення Міністерство оборони і облаштувати гуртожиток чи готель для військовослужбовців – покаже час. Нам же залишається лише сподіватися на покращення.