Золотоніська школа інформаційних технологій підписала тристоронню угоду з ЧДТУ [ФОТО]

7 листопада до Золотоніської школи інформаційних технологій №2 завітали викладачі і керівництво Черкаського державного технологічного університету. Учні школи мали унікальну можливість побувати на науковому пікніку та незвичних для школярів уроках від викладацького складу університету. Про це інформує офіційний сайт міської ради.

У кінці дня відбулося підписання тристороннього договору про співпрацю між очільником Золотоноші Віталієм Войцехівським, директором СШІТ №2 Оленою Вертипорох та ректором Черкаського державного технологічного університету Олегом Григором. Предмет договору – співпраця між ЧДТУ, Золотоніською міською радою та Золотоніською спеціалізованою школою 2 інформаційних технологій для максимальної реалізації та розвитку творчого, науково-дослідницького потенціалу молоді міста.

За словами Віталія Войцехівського така співпраця сприятиме навчанню нашої молоді в області, а не за її межами, а також поверненню молодих фахівців у рідне місто, адже сьогодні роботодавці потребують освічених спеціалістів.
– У Золотоноші працюють близько 18 підприємств, які вже сьогодні відчувають кадровий голод. Підписання таких соціальних угод сьогодні – гарантія розвитку регіону та міст обласного підпорядкування завтра, – зазначає міський голова.