Протягом двох діб транзитний транспорт рухатиметься виключно через Золотоношу

9 та 10 листопада рух об’їзною трасою довкола Золотоноші буде повністю перекрито. Причина – виконання робіт із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Як повідомляють в Управлінні житлово-комунального господарства, увесь транспортний потік рухатиметься через наше місто.

Враховуючи це, комунальники ввели окрему схему руху територією міста для транзитного транспорту. Зокрема, вантажівки у напрямку Черкас та Києва будуть рухатися виключно вулицями Визволення, Шевченка, Благовіщенською, Богунського, 23 Вересня, Новоселівською, Максимовича, Канівською та Заводською. 

Іншому транспорту дозволений рух центральною вулицею – Шевченка.

З метою оперативного реагування на можливі ускладнення руху на окремих ділянках, УЖКГ здійснюватиме постійний моніторинг стану проїзду вулицями та, за необхідності, спільно із поліцією організовуватиме транспортний рух.

Враховуючи це, комунальники закликають місцевих водіїв не залишати свої транспорті засоби на узбіччях доріг, якими організовано об’їзд. У разі виникнення транспортних заторів чи повної зупинки транспорту просять повідомляти за телефонами міської ради – 2-39-45 та 2-38-42.