У Золотоніському ДРАЦСі відкрили сучасний Open Space

Реєстраційний центр з надання послуг у сфері європейського зразка Open Space з’явився у Золотоноші. Він віднині працюватиме у ДРАЦС міста Золотоноша. Участь у його відкритті взяли  начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Нона Корж, міський голова Віталій Войцехівський та заступник міського голови Мар’яна Ніщенко. Про це інформують у прес-центрі Золотоніської міської ради.

Серед основних переваг офісу називають відкритість, швидкість обслуговування та комфортність для людей. Адміністративні послуги тут надаватимуть за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» ― в максимально короткі терміни та за спрощеною системою обслуговування. Загалом в офісі «Open Space» можна буде отримати 12 ключових послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Зокрема, зареєструвати народження дитини, подати документів для державної реєстрації шлюбу, зміни імені та прізвища, а також повторно отримати документи тощо.

Першим комфортні умови видачі документів випробував міський голова Віталій Войцехівський. За сім хвилин міський очільник отримав документ, оплативши послугу в самому офісі.

Загалом у центрі  можна отримати такі послуги: державна реєстрація народження; видача повторного свідоцтва про народження; видача повторного свідоцтва про шлюб; видача повторного свідоцтва про розірвання шлюбу; видача повторного свідоцтва про зміну імені; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про розірвання шлюбу; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про зміну імені; подача заяви про державну реєстрацію шлюбу; подача заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу; подача заяви про державну реєстрацію зміни імені.

Фото: Золотоноша.City