Переможцем Кубку Маслоробного комбінату стали хлопці зі школи №1 [ФОТО]

Традиційний футбольний Кубок на призи Золотоніського маслоробного комбінату завершився цього тижня на стадіоні ДЮСШ. Турнір, котрий проводиться вже десятий рік поспіль, зібрав на своїй базі, як зазвичай, юнацькі команди шкіл міста. Тріумфував цього разу колектив спеціалізованої школи №1, мінімально здолавши хлопців зі СШІТ №2 – 2:1. Переможці Кубку до цього впевнено здолали груповий етап обігравши третю школу (2:0) та гімназію (2:1). Матч за третє місце завершився розгромом – учні гімназії завоювали бронзу завдяки перемогою над командою ЗОШ №6 – 6:1.

Як відомо, у витоків щорічного турніру стоїть Голова правління золотоніського Маслоробного комбінату та детутат облради від ВО “Черкащани” Владислав Кулініч. Освітою та спортом, зокрема футболом, переймається завжди, тому й виступає в ролі спонсора цих змагань. Він, власне і нагороджував усіх учасників під час фінальних урочистостей. Без уваги не лишився жоден шкільний колектив: кожен навчальний заклад отримав свою чималу порцію спортивного інвентарю.

– Особливо приємним є той факт, що цьогорічний турнір – ювілейний. І відбувається він в першу чергу завдяки тому, що в Золотоноші працюють прекрасні учителі фізкультури, котрі переймаються своїми учнями. Сам Кубок, до речі, проводиться за підтримки почесного президента Асоціації аматорського футболу України Федора Шпига. Він також є почесним президентом групи компаній “Молочний альянс”, до якого входить і наш комбінат, – пояснює Владислав Кулініч.

Усім присутнім ініціатор змагань побажав жити у дружбі зі спортом. Головна мотивація: бути здоровим та сильним – це обов’язково для будь-якого чоловіка. Його слова доповнила начальник відділу освіти Ольга Строкань, наголосивши на користі будь-яких видів спорту, подякувавши учителям, а також відзначивши конкурентну боротьбу на цьогорічному турнірі.

Груповий етап:

СШ №1 – ЗОШ №3 2:0
ЗОШ №3 – Гімназія 0:2
СШ №1 – Гімназія 2:1

ЗОШ №6 – СШІТ №2 2:2 (пен. 3:5)

Матч за третє місце:
Гімназія – ЗОШ №6 6:1

Фінал:
СШ№1 – СШІТ №2 2:1