На Покрову ветерани АТО провели футбольний турнір [ФОТО]

Вже третій рік поспіль члени громадської організації Золотоноші «Спілка учасників АТО та волонтерів» 14 жовтня проводять міськрайонний турнір з футболу, присвячений загиблим побратимам. Почесними гостями традиційно є мами та члени родин полеглих на Сході країни. Золотоноша.City інформує, що позмагатися у турнірі зголосилися футболісти чотирьох збірних – із сіл Шабельники та Скориківка, «Срібна лавка» (м. Золотоноша) та студентська команда ветеринарного коледжу.

Змагання проходили на футбольному полі «Вулика» у селі Нова Дмитрівка завдяки Олександрові Приходьку. Напередодні члени спілки: Лідія Брежко, Ігор Гордієнко, Валентина Пушко, Микола Супрун на чолі з Лесею Шкурко облагородили територію навколо могил загиблих земляків.

О десятій ранку стартували власне футбольні баталії. Спортсмени викладалися сповна, бо усвідомлювали патріотичний настрій гри. До того ж, відповідальності додавав факт проведення змагання саме у День захисника України та День українського козацтва. А ще – присутність матерів полеглих земляків, що слідкували за перебігом гри. Першість дісталася футболістам Шабельників. Друге місце теж здобули сільські спортсмени. Третю позицію посіла «Срібна лавка». І хоча команда юних ветеринарів була останньою в турнірній таблиці, всі оцінили їхнє стремління до перемоги та виклик досвідченим гравцям. 

Після завершення турніру – офіційні урочистості за участі секретаря міської ради Наталії Сьомак та представника районної ради, учасника АТО Олександра Нагаєвського. Піснею-посвятою захисникам їх відкрила студентка коледжу Адріана Верхогляд. З вітальним словом до присутніх звернулася голова громадської організації Леся Шкурко. Вона подякувала керівництву міста за організаційну підтримку. Вдячністю матерям побратимів та доземним поклоном був наповнений виступ учасника АТО Ігоря Грєшнікова.

А потім всі смакували запашною козацькою кашею, здобреною щедрістю золотоніських підприємців – Ілони Каптановської і Віталіни Іщенко-Полях та Золотоніського маслоробного комбінату. Аби приготованої на вогнищі каші вистачило на всіх, цьогоріч прихопили аж два казани. У гурті та на свіжому повітрі вона смакує вдесятеро краще! Щедрості столу АТОвців додали підприємці – Людмила Слюсар та Вікторія Добровольська. Як розповіла очільниця організації Леся Шкурко, цього святкового дня спілчани вирізнялися особливою згуртованістю та організованістю, просякнуті духом патріотизму, братерства і вдячності тим, хто навіки залишиться молодим.