Школярам із Нової Дмитрівки подарували безкоштовну поїздку до табору “Maximum” [ФОТО]

На день міста у Золотоноші відбувся конкурс патріотичної пісні «Героям слава». Більше ста учасників з різних куточків України взяли участь у змаганнях. Проте спеціальним призом міського голови були нагороджені новодмитрівські дівчата з ансамблю «Краплинки».

За словами міського голови Віталія Войцехівського, ці творчі, голосисті та емоційні юні красуні запали йому в душу.

– Вони запалили зал своїм творчим виконанням, ці маленькі артистки по-справжньому підкорили публіку вокальними та артистичними даними. Після того, як побачив цей ансамбль, точно знав, що приз міського голови відправиться у село Нова Дмитрівка», – коментує посадовець.

Як інформують на офіційному сайті міста, окрім іграшок дівчата отримали сертифікат на подорож до аквапарку, яка відбудеться цими вихідними. Коли ж переможниці зустрілися з міським головою, то виявилося, що вони жодного разу не були у золотоніському таборі «Максимум». Це – неймовірне місце активного відпочинку для дитини, мотузковий парк та різноманітні спортивні локації.  Діти виявили бажання побувати у сучасному таборі разом зі своїми друзями. Віталій Войцехівський, який нерідко здійснює дитячі бажання, мрію школярок реалізував.

Учора дітлахи із села Нова Дмитрівка безкоштовно відвідали екстрим-табір «Максимум». Вони подолали смугу мотузкових перешкод, підіймалися скеледромом, летіли із зіплайна, бавилися на шаленій гойдалці.